Детский сад №320

Читать отзывы 0
Добавить отзыв
Киев, ул. Саратовская 41а
11 листопада 2010 року у Шевченківському районі столиці відкрився дошкільний навчальний заклад №320 компенсуючого типу для дітей з порушеннями мовлення (вул. Саратовська, 41-А), який не працював за прямим призначенням понад 20 років.
Средняя
оценка детского сада
0
На основании 0 оценок клиентов
Читать отзывы 0

11 листопада 2010 року у Шевченківському районі столиці відкрився дошкільний навчальний заклад №320 компенсуючого типу для дітей з порушеннями мовлення (вул. Саратовська, 41-А), який не працював за прямим призначенням понад 20 років.

Почесними гостями на відкритті дошкільного закладу були: перший заступник Голови Київської міської державної адміністрації Олександр Павлович Попов, заступник Голови Київської міської державної адміністрації Олександр Миколайович Мещеряков, начальник Головного управління освіти і науки м. Києва Віра Зіновіївна Горюнова, голова Шевченківської районної у м. Києві державної адміністрації Віктор Петрович Пилипишин, голова ради ветеранів Шевченківського району м. Києва Олександр Іванович Овсянніков, будівельники, педагогічні працівники, дошкільники, батьки.

Святкову атмосферу заходу підсилили виступи вихованців центру творчості «Шевченківець», ліцею-інтернату №23 та дошкільнят мікрорайону «Нивки».

«Побудувати такий дошкільний навчальний заклад – лише пів-діла. Головне – сформувати професійний педагогічний колектив. Знайти фахівців, які знають як працювати з дітьми, як навчати їх, виховувати, аби в майбутньому вони стали щасливими та успішними. Сьогодні ми святкуємо невелику, але все ж таки перемогу у справі розвитку дошкільної освіти. Я обіцяю, що навчальних закладів у нас буде з’являтися все більше. Ми плануємо щороку збільшувати обсяги будівництва, в тому числі і освітніх об’єктів», – сказав Олександр Попов.

Олександр Попов подякував керівництву району, будівельникам та педагогічному колективу, які долучилися до будівництва цього закладу, побажав дітям та батькам здоров’я, благополуччя та світлого майбутнього.

Раніше приміщення цього дитячого садочку знаходилося у комунальної власності міста, там розташовувався пункт швидкої медичної допомоги. У 2007 році будівлю було передано у власність Шевченківського району. Ремонт закладу тривав три роки.

Новий садочок відвідуватимуть 40 дітей (4 групи) з порушеннями мовлення. Три групи діточками з загальною недорозвиненістю мовлення укомплектує Київська міська психолого-медична педагогічна консультація. Одну групу – Шевченківська районна психолого-медична педагогічна консультація дітьми з фонетико-фонематичною недорозвиненістю мовлення.

У кожній групі буде працювати вчитель-логопед, який надаватиме корекційну допомогу дітям з проблемами мовлення. Для цього до штатного розкладу нового дошкільного навчального закладу додатково введено 6,5 ставок працівників.

У закладі є все необхідне сучасне ігрове обладнання, нові тіньові навіси, закуплено нові іграшки, меблі, технологічне обладнання.

Отзывы Детский сад №320

0 отзывов о садике
Добавить отзыв

У нас запрещены анонимные комментарии, поэтому авторизуйтесь, пожалуйста, через социальные сети. Спасибо!