Детский сад «Кияночка»

Читать отзывы 0
Добавить отзыв
+38044 277-89-25
+38044 277-89-26
Киев, ул. Борщаговская 204г
Эстетическое воспитание, лицейные хореографические классы. Принимает детей с 3 лет. Спортзал, музыкальный зал. 4 начальных класса школы. Работает с 8:00 до 20:00.
Средняя
оценка детского сада
0
На основании 0 оценок клиентов
Читать отзывы 0

Эстетическое воспитание, лицейные хореографические классы. Принимает детей с 3 лет. Спортзал, музыкальный зал. 4 начальных класса школы. Работает с 8:00 до 20:00.

ШКОЛА – ДИТЯЧИЙ САДОК

ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СТУПЕНЯ „КИЯНОЧКА”

Загальноосвітній навчальний приватний заклад – Школа-дитячий садок естетичного виховання І ступеня «Кияночка» включає с себе:
дошкільні групи
початкова школа – 1-4 кл.
школа раннього інтелектуального розвитку дитини з 2-х років
комплекс підготовчих занять до школи
вечірні уроки танців для дітей та юнацтва

Всі уроки проходять у цікавій ігровій формі за розвиваючою методикою з кваліфікованими, добрими та щиросердими педагогами;
індивідуальний підхід, дружня домашня атмосфера.

Учні Школи – дитячого садка «Кияночка» та вечірнього танцювального відділення продовжують навчання в Хореографічній гімназії „Кияночка” для отримання середньої та хореографічної освіти, а згодом Київському хореографічному коледжі для отримання диплому молодшого спеціаліста (бакалавра) державного зразка, кваліфікації: «АРТИСТ БАЛЕТУ, ВИКЛАДАЧ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН».

Випускники Школи-дитячого садка мистецтв продовжують навчання в Гімназії мистецтв та Коледжі мистецтв, який закінчують молодшими спеціалістами та бакалаврами. В Європейському університеті вони мають можливість стати магістрами. ШДС мистецтв дає всебічне творче та гуманітарне виховання й освіту: українську, англійську та російську мови, бесіди про мистецтво, слухання музики і хоровий спів, хореографію, творчу гру, живопис і ліплення, цікаву математику, літературу в казках, східні єдиноборства. Всі без виключення уроки проходять уформі рольових та сюжетних ігор. Діти регулярно виступають перед батьками на сцені Будинку вчителя, де студенти Коледжу мистецтв підтримують їх. Учні гімназії мистецтв та студенти коледжу гастролюють у містах України, Росії, а також країнах Європи, США, Кореї. Уроки танцю виховують в дітях з 3-х років дисциплінованість, творчу уяву, гнучкість та образне мислення. Театральні репетиції синтезують всі знання і навички малюків та школярів молодших класів.

Контактна особа:

Директор Школи-дитячого садка естетичного виховання І ступеня «Кияночка»
Заслужений працівник культури України
Кайгородова Галина Миколаївна

Отзывы Детский сад «Кияночка»

0 отзывов о садике
Добавить отзыв

У нас запрещены анонимные комментарии, поэтому авторизуйтесь, пожалуйста, через социальные сети. Спасибо!