Детский сад «Плекальня»

Детский сад «Плекальня»

Читать отзывы 0
Добавить отзыв
+38044 501-60-09
+38067 537-96-37
Киев, ул. Механизаторов, 2а
ТОВ "Дитячий центр"ПЛЕКАЛЬНЯ" існує на ринку освітньо-виховних послуг з 1992 року. Ми тоді були майже першими, одними з небагатьох в Києві й в Україні. За цей час змінювався статус закладу, його структура, але ніколи не змінювалося головне слово в його назві.
Средняя
оценка детского сада
0
На основании 0 оценок клиентов
Читать отзывы 0

ТОВ "Дитячий центр"ПЛЕКАЛЬНЯ" існує на ринку освітньо-виховних послуг з 1992 року. Ми тоді були майже першими, одними з небагатьох в Києві й в Україні. За цей час змінювався статус закладу, його структура, але ніколи не змінювалося головне слово в його назві. Що таке "ПЛЕКАЛЬНЯ"? Це слово точно не перекладається на жодну мову. Пам'ятаєте, у Максима Рильського:
"Як парость виноградної лози
Плекайте мову. Пильно й ненастанно
Політь бур'ян. Чистіше від сльози
Вона хай буде .."
Плекати - означає вирощувати, леліяти, доглядати. Отже, ПЛЕКАЛЬНЯ - це місце, де вирощують і доглядають сад найдорожчих квітів - наших дітей.
Сучасний ринок навчальних та виховних послуг є надзвичайно різнобарвним за напрямами, формами, спеціалізаціями, цінами. Обираючи місце для розвитку своєї дитини, слід пам’ятати, що головна мета – виростити успішну, щасливу, здорову, гармонійну людину. Тому в рівній мірі ми стимулюємо й інтелектуальний, і соціальний, і емоційний та фізичний рорзвиток дитини.

"ПЛЕКАЛЬНЯ" ліцензована Головним управлінням освіти і науки у сфері позашкільної освіти (Ліцензія АВ № 466780). Це бренд, який можна наслідувати, але не можна повторити попри всі намагання!

На головній сторінці зазначено: "Система 1,5 -4" та "Система 4-6". Це означає, що Плекальня" має два відділення відповідно віку дітей. Але це ще не все! Потім випускників буде чекати спеціалізована загальноосвітня школа №112 ім.Т.Шевченка (з поглибленим вивченням іноземних мов). До речі, за результатами минулорічного незалежного тестування ця школа увійшла в двадцятку найкращих шкіл Києва! Таким чином в "ПЛЕКАЛЬНІ" дитина потрапляє не просто в освітній заклад, а в багатоступінчасту освітньо-виховну систему, яка відрізняється спадковістю та взаємозумовленістю всіх складових.
Які ж її особливості?
В молодшому відділенні ("СИСТЕМА 1,5 - 4") навчання відбувається «на колінах у мами» (тата, бабусі), що поєднує батьківське родинне виховання та досвід професіоналів. Цілеспрямована система раннього розвитку, що нами пропонується, дозволяє помітити «паростки» талантів дитини і поглиблено розвивати їх Крім того, в такому спілкуванні батьки поступово набувають педагогічного досвіду, що допомагає їм самостійно і впевнено вирішувати ті педагогічні завдання, які виникають.

Старше відділення "ПЛЕКАЛЬНІ" ("СИСТЕМА 4-6") - це маленька школа. Створене нами розвивальне середовище дає можливість дітлахам набувати знання і навички легко, невимушено, з радістю, в ігровій формі. Рівень досягнень дітей настільки високий, що наші випускники можуть вступити до будь-якої найпрестижнішої школи.

Програма "ПЛЕКАЛЬНІ" заснована на принципі індивідуального підходу до розвитку творчих можливостей дитини та її мислення. Через спільну творчу роботу, діалог у дитини виховується здатність мислити настандартно. Це, в свою чергу, розвиває лідерські якості, комунікативність, активну життєву позицію, творчість, самостійність. Те, що сьогодні дитина робить разом з дорослим, завтра вона зможе зробити самостійно – і це буде запорукою її подальшого життєвого успіху!

Накопичений нами досвід роботи викликає неабияку зацікавленість з боку батьківської спільноти, завдяки чому приплив маленьких учнів до нас є постійним і незмінним. Але найголовніше, що всі вони приходять до "ПЛЕКАЛЬНІ" з задоволенням.

Діти - найкращі та вдячні учні. Для них навчання нерозривне з самим життям. І вони не питають: навіщо це мені потрібно? Вони намагаються пізнати світ і пристосуватися до нього. А ви, батьки, та ми, фахівці "ПЛЕКАЛЬНІ" є однодумціями. Ми віримо в кожну дитину і будеио ПЛЕКАТИ її для її успішного майбутнього!

Ми вітаємо всіх випускників "Плекальні"!
Ви для нас найкращі, найталановитіші, найдорожчі!
Ми вас дуже любимо і бажаємо щасливої дороги в житті!

Наш навчальний рік закінчується. Але не за горами вже новий!
І якщо ви шукаєте навчальний заклад для дитини - дзвоніть нам вже зараз, приходьте в "ПЛЕКАЛЬНЮ"! Ми раді всім новим друзям.
"ПЛЕКАЛЬНЯ" ЧЕКАЄ НА ВАС!

Садочок повного дня
з 08.00 – 19.00
Садочок скороченого дня
з 08.00 – 15.00
Садочок скороченого дня
з 15.00 – 19.00
Субота, Неділя – вихідні
[email protected]

Отзывы Детский сад «Плекальня»

0 отзывов о садике
Добавить отзыв

У нас запрещены анонимные комментарии, поэтому авторизуйтесь, пожалуйста, через социальные сети. Спасибо!