Детский сад №95

Читать отзывы 0
Добавить отзыв
+38044 276-05-22
Киев, бул. Ромена Роллана 4а
Комбинированного типа для детей с плоскостопием и нарушением осанки. Английский язык. Прием детей: с 2-х лет.
Средняя
оценка детского сада
0
На основании 0 оценок клиентов
Читать отзывы 0

Комбинированного типа для детей с плоскостопием и нарушением осанки. Английский язык. Прием детей: с 2-х лет.

У Києві, на Борщагівці, стоїть світла споруда - дошкільний навчальний заклад № 95, що розташований за адресою: м. Київ, вул. Ромена Ролана 4-А.Тут виховуються та навчаються, у восьми групах 158 дітей. Дві групи для дітей раннього віку (2,5-3 роки) та шість груп для дітей дошкільного віку (3-6 років).
Мова навчання -державна. Навчально-виховний процес в дошкільному закладі здійснюється за програмою "Дитина".
У своїй роботі педагоги нашого колектива керуються такими принципами-гуманістичним, демократичним, принципом рівності, принципом діалогічного спілкування, спільна участь дорослих і дітей в організації життя групи, принцип орієнтації на кожну дитину, як на індивідуальність, принцип пріоритету родинного виховання над суспільним.
В нашому садочку відчувається атмосфера домашнього затишку, панує взаємоповага і взаємопорозуміння. В дошкільному закладі багато років існує кабінетна система, за таких умов вихователі краще доносять знання до своїх маленьких "чомусиків".
В кабінеті образотворчої діяльності Питайчук Світлана Петрівна передає свій творчий дар маленьким вихованцям. В чарівний світ музики пропонує дітям поринути музичний керівник Смирнова Марія Григорівна. Діти з нетерпінням чекають на заняття в спортивному залі, де інструктор з фізкультури Бондаренко Інна Анатоліївна вчить досягати певних спортивних успіхів (наші команди щороку захищають честь дитячого садочка на районних спортивних змаганнях).
Під час проведення гурткової роботи-Кузьменко Ольга Василівна у ігровій формі знайомить дітей з англійською мовою.
Психолог, Любарець Вікторія Павлівна слідкує за психологічним станом малюків та добирає мудрі поради батькам.
З березня 2005 року в дошкільному закладі відкриті санаторні групи, де знаходяться діти з порушенням опорно-рухового апарату. Їм створені умови для корекції та профілактики захворювань. Малюки із задоволенням відвідують заняття лікувально-профілактичної фізкультури, які проводить інструктор з ЛФК-Велика Світлана Миколаївна. Досвідчений масажист Диптан Світлана Федорівна турбується про осанку і ніжки маленьких пацієнтів.
У нашому дошкільному закладі ми створили і застосовуємо власну систему оздоровлення малюків. Визначаємо чотири основні напрямки : лікувальний (масаж, ЛФК), профілактичний (корегуюча, дихальна гімнастика), фізкультурний, загартувальний (вода, сонце, повітря, грунт). Діти регулярно займаються ЛФК у комплексі "Малятко-здоров,ятко". Із задоволенням масажуються у сухому басейні, крокують по ребристих дошках, вчаться тримати рівновагу на килимочку "ТОП-ТОП", тупають ніжками по килимку "Гофр", займаються на тренажері "Перекотиполе", на велотренажерах, на біговій доріжці.
Завітайте до нас у садочок, пройдіть світлими коридорами, загляньте в затишні кабінети, зали, вас привітно зустріне директор - Зоя Миколаївна Тафінцева і ви переконаєтесь, що багато незвичайного і цікавого чекає на ваших малюків в ДНЗ
№ 95.

Отзывы Детский сад №95

0 отзывов о садике
Добавить отзыв

У нас запрещены анонимные комментарии, поэтому авторизуйтесь, пожалуйста, через социальные сети. Спасибо!