Детский сад «Всесвит»

Читать отзывы 0
Добавить отзыв
+38044 592 13 73
Киев, ул. Жовтневои революции, 84
ТОВ "Дитячий Садок "Всесвіт"
Средняя
оценка детского сада
0
На основании 0 оценок клиентов
Читать отзывы 0

ТОВ "Дитячий Садок "Всесвіт"

Організація освітнього процесу в ДС «Всесвіт» розроблена згідно вимог Закону України «Про дошкільну освіту», Положення про дошкільний навчальний заклад, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 р. №305 та інших нормативно-правових актів та інструктивно-методичних листів.

Законом України «Про дошкільну освіту» визначено, що дошкільна освіта здійснюється за Державною базовою програмою, яка розробляється міністерством спільно з Академією педагогічних наук України та затверджується Міністерством освіти і науки України.

На сьогодні такою програмою є Базова програма розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі».

Це перша програма розвитку, яка повною мірою забезпечує реалізацію особистісно орієнтованої моделі дошкільної освіти і вперше вводить поняття «базові якості особистості» та лінії розвитку особистості дошкільника, зокрема: соціальний, емоційно-ціннісний та креативний розвиток. Тобто вона орієнтує педагогів на те, що в центрі уваги має бути дитина, якісні та кількісні зміни, що відбуваються з нею від народження до 6 (7) років і втілюються в різних формах активності, особливостях поведінки та діяльності на різних вікових етапах, у різних сферах життєдіяльності.

В основу групування матеріалу покладено ідею формування в дитини цілісного уявлення про природу, предметне довкілля, суспільство, людей, культуру, тобто забезпечення реального оволодіння дітьми законами повноцінного життя, прищеплення їм елементарної життєвої мудрості. Дорослі занадто часто поспішають штучно поділити цілісне уявлення про світ на окремі предмети. Внаслідок цього, дитина раніше дізнається від вихователя про те, що таке заняття з математики, ніж про те, що лічити можна не лише предмети, а й добрі вчинки, кількість висадженних рослин… І тому в Програмі зміщено акценти з обов’язкового засвоєння дітьми певного обсягу знань, умінь, навичок на розвивальний та виховний аспекти.

Програма також вперше висуває ідею інтимізації життєдіяльності дитини – наближення атмосфери дошкільного навчального закладу до сімейної, збільшення часу на довірчі й щирі розмови з дитиною, особистісне спілкування.

Особливістю Програми є те, що вона структурована не за окремими роками життя, а за лініями розвитку відповідно до вікових етапів. Це забезпечує умови для налагодження продуктивного діалогу з дитиною, створення навколо неї розвивального середовища та інших умов, що оптимізують творчий розвиток дитячої особистості та допомагають своєчасно виявити ранню обдарованість. А найголовніше – вивести кожну дитину на вікову норму індивідуальним шляхом.

Освітня діяльність та педагогічний процес в ДС «Всесвіт» побудований без звичних нам окремо виділених занять з математики або розвитку мовлення. Педагог відкриває дитині світ в єдності чотирьох сфер – Природи (космос, земля), Культури (предметний світ, світ гри, світ мистецтва), Людей (родина, інші люди, людство) та Власного Я (тілесне життя, духовне життя, соціальне життя). Мовленнєвий розвиток, знання з основ безпеки життєдіяльності та навколишнього світу, етики, знайомство з художньою літературою, а також логіко-математичні знання об’єднані в інтегровані комплексні заняття, які проводяться як окремо, так і під час прогулянки на вулиці чи самостійної гри дитини. Крім цього, діти вправляються в образотворчій діяльності, музиці, відвідують театральну студію та щодня займаються фізкультурою. Ще одним елементом комплексного розвитку дитини є захоплюючі заняття з вивчення англійської мови за Лондонськими підручниками.

20 хв. від Житомирської траси (поворот на Білогородку) 25 хв. від Житомирської траси (Стоянка) 20 хв. від Севастопольської площі 15 хв. від Одеської площі 5 хв. від Одеської траси (поворот на Віту Поштову)

Розклад дня

Молодша група (3 роки) 8-10 чол. у групі

8:00 - 8:30 ранкова зустріч дітей, індивідуальне спілкування, щоденний медичний огляд

8:30 - 8:40 ранкова гімнастика

8:40 - 9:00 сніданок

9:00 - 9:30 самостійна діяльність за вибором дітей

9:30 - 10:00 заняття

10:00 - 10:30 фізична культура

10:30 фруктовий сніданок

10:30 - 12:15 прогулянка

12:15 - 12:45 обід

12:45 - 15:05 сон

15:05 - 15:25 гімнастика пробудження, оздоровчі процедури

15:25 - 15:55 полуденок

15:55 - 16:30 заняття

16:30 - 17:30 прогулянка

17:30 - 18:00 заняття

18:00 - 18:40 самостійна діяльність за вибором дітей

18:40 - 19:00 вечеря

Отзывы Детский сад «Всесвит»

0 отзывов о садике
Добавить отзыв

У нас запрещены анонимные комментарии, поэтому авторизуйтесь, пожалуйста, через социальные сети. Спасибо!