Детский сад №337

Читать отзывы 0
Добавить отзыв
+38044 292-71-72
Киев, ул. Строителей 24а
Логопедический, комбинированного типа. Логопед. Психолог. Базовая программа "Я у світі". Прием детей: с 2-х лет.
Средняя
оценка детского сада
0
На основании 0 оценок клиентов
Читать отзывы 0

Логопедический, комбинированного типа. Логопед. Психолог. Базовая программа "Я у світі". Прием детей: с 2-х лет.

Дошкільний навчальний заклад №337комбінованого типу

Директор дошкільного навчального закладу-Батура Алла Петрівна

У центрі Соцмістечка розташувався ДНЗ № 337 комбінованого типу: три групи загального розвитку, три групи для дітей з фонетико-фонематичним недорозвиненням мовлення. Розраховані групи з ФФНМ на 36 місць. Це вихованці старшого дошкільного віку.
Враховуючи потреби корекційної спрямованості навчання, виховання, реабілітації цих дітей, а також подальшу адаптацію їх в сучасному житті, в закладі особлива увага приділяється забезпеченню фізичного та психічного здоров'я дошкільнят.
Навчально - виховний процес в групах для дітей з ФФНМ здійснюють вихователі - це фахівці з вищою освітою, які мають значний досвід роботи в спеціалізованих групах.
Корекційну роботу здійснюють вчителі-логопеди, які мають вищу спеціальну освіту та стаж роботи більше десяти років.
Логопедичні кабінети в дошкільному закладі оснащені цікавим демонстраційним та роздатковим матеріалом, іграми, розробками конспектів занять.
Свою роботу вчителі-логопеди спрямовують на корекцію у дітей порушеного мовленнєвого ланцюга, на розвиток та удосконалення наявних та формування нових мовленнєвих умінь та навичок. Вони будують свою роботу з урахуванням особливостей психічної діяльності дітей. Навчання органічно пов'язується з розвитком уваги, сприймання, пам'яті, мислення.
Навчання будується в напрямках розвитку артикуляційної, загальної та дрібної моторики і формування навичок правильної звуковимови, гармонійного розвитку дітей.
За участю в районному огляді - конкурсі логопедичних кабінетів спеціальних дошкільних навчальних закладів з порушеннями мовлення ДНЗ №337 за високий рівень навчальної, корекційно-виховної роботи з дітьми посів почесне друге місце і був нагороджений грамотою РУО.

Отзывы Детский сад №337

0 отзывов о садике
Добавить отзыв

У нас запрещены анонимные комментарии, поэтому авторизуйтесь, пожалуйста, через социальные сети. Спасибо!