Детский сад «Кияночка»

Читать отзывы 0
Добавить отзыв
+38044 456-54-92
+38044 456-13-69
Киев, ул. Парково-Сырецкая, 7а
Спеціалізована школа-дитячий садок "КИЯНОЧКА
Средняя
оценка детского сада
0
На основании 0 оценок клиентов
Читать отзывы 0

Спеціалізована школа – дитячий садок “Кияночка” працює за 12-годинним режимом (7.30 - 19.30). Заняття починаються о 8.30 і працює як школа повного дня.
Тут функціонують 6 дошкільних груп (в них виховуються 135 дітей) та 4 класи початкової школи (103 учні).

З 1987 року заклад очолює Фактор Людмила Володимирівна, 1957р., яка має дві вищі педагогічні освіти (дошкільна і початкова) та стаж педагогічної роботи 30 років.

Людмила Володимирівна - Відмінник освіти України, Відмінник столичної освіти, має педагогічне звання “Вихователь-методист”, подяки від Голови районної державної адміністрації та Голови Київської міської державної адміністрації, неодноразово нагороджувалась грамотами Головного та районного управлінь освіти.
В 2012 році директор СШДС "Кияночка" нагороджена відзнакою Президента України – ювілейною медаллю
«20 років незалежності України».

Головними завданнями навчально-виховного об`єднання “Кияночка” є :
• участь у реалізації державної політики в галузі освіти;
• забезпечення реалізації права громадян на освіту;
• формування і розвиток громадянина України – активної творчої особистості;
• створення умов для здобуття освіти відповідно до державних стандартів дошкільної та початкової загальної освіти;
• забезпечення наступності між дошкільною та початковою загальною освітою;
• створення умов для оволодіння вихованцями та учнями системою наукових знань про природу, людину, суспільство відповідно до вікових особливостей їх розвитку;
• формування навичок читання, письма, лічби, мовленнєвого розвитку, логічного мислення, розвитку пізнавальних здібностей, інтересу до рідної мови, культури; сприяння набуттю навичок з основ особистої гігієни, здорового способу життя, безпеки життєдіяльності;
• забезпечення фізичного та психічного здоров`я дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, гармонійного, різнобічного розвитку їх творчих здібностей та інтересів.

Найбільшою гордістю проймаються серця дітей і дорослих, коли учні початкової школи проводять в своєму музеї екскурсії для батьків, гостей, дошкільників. Ви отримаєте незабутнє враження, подорожуючи з юними екскурсоводами від заснування Києва до сучасного часу. Все це представлено на експозиційних вітринах, діорамі. Цей музей народжувався і створювався на очах вихованців «Кияночки», тому вони так дбайливо, з любов`ю ставляться до речей, які знаходяться в музеї. Серед цих речей є ті, які подаровані їхніми батьками, бабусями та дідусями.

Отзывы Детский сад «Кияночка»

0 отзывов о садике
Добавить отзыв

У нас запрещены анонимные комментарии, поэтому авторизуйтесь, пожалуйста, через социальные сети. Спасибо!