Студія мистецтв «Smile»

Читать отзывы 0
Добавить отзыв
+38 044 465-55-36
+38 067 481-11-58
Киев, просп. Героев Сталинграда, 8
Студія мистецтв "Smile"
Средняя
оценка детского сада
0
На основании 0 оценок клиентов
Читать отзывы 0

Студія мистецтв Smile, це своєрідний центр сімейного дозвілля. Тут кожен може знайти для себе щось цікаве, кожен може реалізувати будь-які свої творчі мрії. Студія Smile — це можливість для всіх, хто мріє присвятити своє життя мистецтву, отримати якісний та кваліфікований старт.

Ми “перегортаємо” погляд на навчальний процес, використовуючи принципи викладання “від зворотнього!”. Спочтаку ми надаємо дітям можливість відчути себе у мистецтві, навчитися відразу видавати нескладний, але готовий результат. Це необхідно, щоб показати учневі, що у нього все виходить і прищепити бажання до навчання. Студія мистецтв Smile надасть Вам та Вашим дітям можливість відчути в собі рушійну силу зробити те, до чого у Вас є хист!

P.S. Ми знаходимося в одному з наймальовничіших районів міста Києва – на Оболонській набережній. Місцеві мешканці називають це місце “Українським Монако”! Поруч з нами є невеличкий паркінг для Вашого авта, а після занять Ви разом з дітьми зможете насолодитися природою та подихати свіжим повітрям).

Отзывы Студія мистецтв «Smile»

0 отзывов о садике
Добавить отзыв

У нас запрещены анонимные комментарии, поэтому авторизуйтесь, пожалуйста, через социальные сети. Спасибо!