Детский сад №434

Читать отзывы 0
Добавить отзыв
Киев, ул. Салютная 23а
Дошкільний навчальний заклад № 434
Средняя
оценка детского сада
0
На основании 0 оценок клиентов
Читать отзывы 0

22 вересня 2011 року у Шевченківському районі (мікрорайон «Нивки») відбулася урочиста подія з нагоди відкриття дошкільного навчального закладу № 434  по вул. Салютній, 23-А, на 100 місць,  який не працював за основним призначенням з середини 90-х років.

Почесними гостями свята були заступник голови Київської міської державної адміністрації Новохатько Л.М., голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Зімін С.Г., перший заступник голови  Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації  Давиденко В.І., начальник Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради ( Київської міської державної адміністрації) Горюнова В.З., начальник управління містобудування, архітектури та землекористування ШРДА Кацапчук Л.М, а також будівельники, з рук яких символічний ключ від дошкільного закладу отримала його завідуюча Оксана Василівна Лепеха.

Привітати з Днем народження нового дитсадка прийшли вихователі, батьки та вихованці сусідніх садків, які весело грали з анімаційними героями на новеньких майданчиках. Святковий настрій створили танцювальною композицією  вихованці Будинку дитячої творчості Шевченківського району   а наймолодші вихованці ДНЗ № 387   привітали гостей та вручили  коровай голові Шевченківської районної в місті Києві державної адміністраціїЗіміну С.Г.

Це вже другий дитсадок на «Нивках», які відкрито протягом 2010 -1011 року. Світлі  та затишні кімнати, сучасний харчоблок, пральня та медичний блок, сучасні ігрові майданчики  мають забезпечити належні умови для здобуття дітьми  якісної дошкільної освіти.

Дошкільний відділу правління освіти висловлює вдячність за допомогу у проведенні святкового заходу директору гімназії № 172 «Нивки» Новоселець кому Г.Ю, директору Будинку дитячої творчості  Манчак Л.Л., директору Центру творчості «Шевченківнць» Масяковій І.Ю,  керівникам ДНЗ № 320 (Лісник Т.О.), №  387 (Адаменко О.Д), №  346  (Йожиковій Т.О.) та директору ШДС « Ягідка» (Антонюк Ж.Г.).

Отзывы Детский сад №434

0 отзывов о садике
Добавить отзыв

У нас запрещены анонимные комментарии, поэтому авторизуйтесь, пожалуйста, через социальные сети. Спасибо!