Детский сад №376

Читать отзывы 0
Добавить отзыв
+38 044 243-31-73
Київ, вул. Керченська, 11а
Дитячий садок - КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 376 (ДИТЯЧИЙ САДОК) СПЕЦІАЛЬНОГО ТИПУ ДЛЯ ДІТЕЙ З ВАДАМИ МОВИ
Средняя
оценка детского сада
0
На основании 0 оценок клиентов
Читать отзывы 0

Санаторного типа с логопедическими группами. Базовая программа "Я у світі". Прием детей: с 2-х лет.

Дошкільний навчальний заклад №376 компенсуючого типу для дітей з вадами мови

Щоранку гостинно відчиняє двері дошкільний навчальний заклад №376 для дітей з вадами мови. Він існує з 1 листопада 1963 року і розташований у Солом'янському районі міста Києва. Дошкільний навчальний заклад розрахований на 90 місць. Нині тут виховується 108 дітей у 8-ми навчальних групах, з яких:
2 групи - для дітей з фонетіко-фонематичним недорозвитком

мови;
1 група - для дітей із заїкуванням;
5 груп - для дітей з загальним недорозвитком мови.

Керує цим дошкільним навчальним закладом Остапенко Катерина Петрівна- "Відмінник освіти України", яка очолює дружній творчій колектив педагогів з високим рівнем професійної майстерності. Вихователь-методист Чепіленко Катерина Григорівна -"Відмінник освіти України", надає практичну допомогу в роботі педагогічного колективу.
За підсумками рейтингу на кращій дошкільний заклад у 2004 році дошкільний навчальний заклад увійшов у десятку кращих д.н.з. 2004 року м. Києва. І все це завдяки творчій праці колективу, допомоги батьків та громадськості За високий рівень організації навчально-виховної та колекційної роботи з дітьми, які мають порушення мови та підсумками міського конкурсу - огляду логопедичних кабінетів у 2006 році, дошкільний навчальний заклад зайняв перше місце.
Недаремно і діти і їх батьки називають дитячий садок другим домом. Адже, все тут зроблено з любов'ю до дітей.
Тому діти йдуть сюди охоче. Зважте самі: більше сорока років існує цей дошкільний навчальний заклад, і весь цей час майже всі його випускники успішно навчаються в школі. Відомо, для успішного навчання в школі необхідно мати добре розвинену мову. Тому завдання, які вирішує педагогічний колектив дошкільного навчального закладу, спрямовані на покращення мови дітей.
Дефекти мови малюків, які потішали батьків у ранньому віці, з часом стають серйозною перешкодою у спілкуванні, гальмують розвиток, врешті-решт, ускладнюють навчання таких дітей у школі. Тому одним з головних завдань є підвищення рівня колекційної роботи по подоланню мовних недоліків, якісної підготовки дітей до навчання.
Звісно, поряд з корекцією мови малюків, багато уваги приділяється розвитку розумових здібностей, моральному, фізичному та естетичному вихованню.
Чимало нового з'явилося в житті дошкільного навчального закладу - народознавство, хореографія, ізостудія. Все це сприяє розвитку творчих здібностей у дітей.
Яскравим прикладом цього є створений на базі навчального закладу хореографічного колективу "Краплинка", який був неодноразовим переможцем міських та районних конкурсів дитячої творчості.
Актуальною на сьогодні залишається проблема гуманізації виховного процесу. В центрі уваги кожного вихователя - дитина, її здібності, бажання, інтереси. Тому весь навчально-виховний процес у навчальному закладі організований педагогами таким чином, щоб спонукати дітей до власного вибору занять за інтересами, ігор; сприяти задоволенню і підтримці їхніх соціальних, культурних, інтелектуальних потреб.
У логопедичній роботі з дітьми гра - невід'ємна обов'язкова складова педагогічного процесу. Весь навчально виховний процес будується на основі гри. Наполеглива праця педагогів і цікаві ігри для дітей - з цього й складається кожен день перебування тут малюків.
Протягом багатьох років педагогічний колектив працює над встановленням партнерських стосунків з батьками. Педагоги підвищують рівень соціально-педагогічної культури батьків, збільшують інформованість родини про життя і діяльність дітей у дошкільному закладі.
Встановленню довірливого ділового контакту сприяли "Дні відкритих дверей", круглі столи, засідання батьківського комітету, батьківські збори, зустрічі у родинному колі.
Головне призначення колективу - забезпечення розвитку особистості у дітей, зміцнення їх здоров'я розуміння та урахування індивідуальних можливостей і потреб. Турботи про душу дитини, її фізичний стан, емоційний настрій - ось мета всіх працівників нашого навчального закладу.

З радістю чекаємо на Вас!

Отзывы Детский сад №376

0 отзывов о садике
Добавить отзыв

У нас запрещены анонимные комментарии, поэтому авторизуйтесь, пожалуйста, через социальные сети. Спасибо!