Детский сад №677

Читать отзывы 0
Добавить отзыв
+38 044 457-60-78
Киев, ул. Выборгская, 21 А
Дитячий садок - КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №677 (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ З ГРУПАМИ ДЛЯ ДІТЕЙ ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА СПЕЦІАЛЬНИМИ ДЛЯ ДІТЕЙ З ВАДАМИ МОВИ
Средняя
оценка детского сада
0
На основании 0 оценок клиентов
Читать отзывы 0

Комбинированного типа с логопедическими группами. Ясли. Психолог. Логопед. Хореография. Прием детей: с 2-х лет.

Дошкільний навчальний заклад №677 комбінованого типу для дітей загального розвитку та спеціальними для дітей з вадами мовлення

Директор:
Стріюк Світлана Симонівна - Відмінник освіти України

Методист: Полякова Марія Іванівна - спеціаліст Вищої категорії

Заснований: 1981р.
Кількість груп: 9
Кількість дітей: 170
Режим роботи: з 730 - 19 30
Наш дошкільний навчальний заклад № 677 є закладом комбінованого типу: для дітей загального розвитку та дітей з вадами мовлення. Тут функціонують 9 вікових груп: 3 групи раннього віку, 4 - дошкільного віку та 2 - логопедичні групи.
Комплектування спеціалізованих груп проводиться з урахуванням віку та характеру вад мовлення.
В нашому садочку створені умови успішного розвитку дітей від 1 до 7 років. Навчання організоване вихователями таким чином, щоб спонукати дітей до власного вибору занять, і сприяти задоволенню і підтримці їхніх соціальних, культурних, інтелектуальних потреб.
Колектив садочка високопрофесійний, досвідчений - з дітьми працюють 20 спеціалістів, з них з вищою осв¬ітою 11 і з середньо спеціальною 9, 1 - має звання «Вихователь-методист». Страж роботи педагогів в системі дошкільної освіти від 10 - 25 років.

Основний напрямок роботи ДНЗ:
забезпечення фізичного і психічного розвитку дитини;
надання кваліфікованої допомоги в корекції недоліків розвитку мови;
створення умов для художньо - естетичного розвитку малят, розкриття їх творчих здібностей на основі розуміння національної культури, мистецтва, моральних норм, любові до батьків, природи, Батьківщини.

В нашому дошкільному закладі працює фахівець, що займається корекцією мовних недоліків у дошкільнят - це логопед Гайдаєнко Віталія Вікторівна.
Вона проводить діагностування мовних та психічних порушень у дітей з наступною роботою індивідуально- корекційного навчання.
В своїй роботі логопед використовує найновіші методичні розробки, новітні інформаційні технології, які допомагають малюкам швидко, без зайвих зусиль засвоїти нові звуки, диференціювати їх, без примусу навчитись читати.
Значну увагу приділяє логопед розробці ігор для закріплення правильної звуковимови у дітей, розвитку лексико-граматичних категорій і зв'язного мовлення, а вихователі використовують ці ігри не тільки під час занять із дітьми, а і в повсякденному житті. Діти вільно розв'язують ігрові завдання, свідомо користуючись правилами гри.

Директор: Стріюк Світлана Симонівна
Рік відкриття: 1981
Кількість дітей: 176

Основні функції та напрямки роботи: дошкільний навчальний заклад для дітей загального розвитку та спеціальними для дітей з вадами мови. У дошкільному закладі 5 груп загального розвитку, 2 - спеціальні для дітей з вадами мови. Надають допомогу дітям з вадами мови надзвичайно талановиті логопеди, які люблять дітей і свою роботу. Кількість груп 10 з них: ясельна (з 1-го до 2-х років)-2, (з 2-х до 3-х років) - 2 молодша (з 3-х до 4-х років) - 2; середня (з 4-х до 5-ти років) - 1; старша (з 5-ти до 6-ти років) - 1; старша (з 5 ти до 6-ти років)- 1, ПЛ КПІ – 1 група.

Отзывы Детский сад №677

0 отзывов о садике
Добавить отзыв

У нас запрещены анонимные комментарии, поэтому авторизуйтесь, пожалуйста, через социальные сети. Спасибо!