Детский сад №71

Читать отзывы 1
Добавить отзыв
+38044 424-20-51
Киев, ул. Чернобыльская 19а
Обучение по программам, Прием детей: с 2-х лет.
Средняя
оценка детского сада
4
На основании 1 оценок клиентов
Читать отзывы 1

Обучение по программам, Прием детей: с 2-х лет.

В чудовому басейні діти із задоволенням вчаться плавати, а ще з нетерпінням чекають спортивно-водних свят, глядачами яких обов’язково є батьки.

Зниженню захворюваності дітей сприяє робота фізіотерапевтичного та аромотерапевтичного кабінетів. За рекомендаціями та призначеннями лікаря проводиться доліковування дітей та загартування. Під час денного сну кожна дитинка лягає на подушечку з травами - м’ятою, ромашкою, мелісою.

В садочку діти знайомляться з жанрами мистецтва, вчаться різноманітним технікам малювання, ліплення, прилучаються до культури свого народу. Їх вчать бачити, відчувати, милуватися, захоплюватись чарівним світом народного мистецтва, розуміти та сприймати навколишній світ в кімнаті зображувальної діяльності.

В гуртку логіки, “Орігамі”, в кабінеті психологічного розвантаження “Комфорті” затишно почувають себе і дорослі, і діти.

В своїй роботі вихователі широко використовують методику розвивального читання Л.Шелестової, Зайцева та впроваджують проблемно-пошукові завдання для дошкільнят.

Розуміючи вимоги сьогодення, згідно розвитку педагогічної науки та запитів батьків, педагоги знаходять неординарні шляхи удосконалення якості навчально-виховного процесу.

Впровадження в роботу закладу завдань з розвитку економічного світогляду, педагоги не прагнуть до того, що дошкільний заклад перетворився в кузню потенційних економістів. Формування економічного мислення відбувається протягом усього людського життя, але основи його закладаються в самому ранньому дитинстві. Адже в економічному вихованні людини не можна дошкільне дитинство складати з рахунків. І той, хто дійсно стурбований майбутнім в Україні, напевно, знайде можливість зробити необхідні кроки в цьому напрямку.

Однак, вирішення завдань економічного виховання справа не з легких. Реалізація даної проблеми цілком залежить від творчості й ініціативи кожного вихователя, що знайомить дітей з поняттями “гроші”, “бізнес”, “купити-продати”. Дізнаються про це діти під час математики, коли знайомляться з навколишнім, під час образотворчої діяльності, коли вивчають англійську мову.

Отзывы Детский сад №71

1 отзыв о садике
Все отзывы1
1
0
0
  • Ответить
    09 июля 2019

    Бассейн в этом садике не работает уже лет 15. и не планируется его восстановление.
    А в целом, чисто, уютно, детям нравится

Добавить отзыв

У нас запрещены анонимные комментарии, поэтому авторизуйтесь, пожалуйста, через социальные сети. Спасибо!