Детский сад №219

Читать отзывы 0
Добавить отзыв
+38044 405-61-77
Киев, бул. Кольцова 7а
Сад-ясли для детей с нарушением зрения и интеллекта. Базовая программа "Я у світі". Логопед. Психолог. Дефектолог. Хореография.Английский язык. Тифокомплекс. Комната релаксации. Прием детей: с 1,5 года.
Средняя
оценка детского сада
0
На основании 0 оценок клиентов
Читать отзывы 0

Сад-ясли для детей с нарушением зрения и интеллекта. Базовая программа "Я у світі". Логопед. Психолог. Дефектолог. Хореография.Английский язык. Тифокомплекс. Комната релаксации. Прием детей: с 1,5 года.

Дошкільний навчальний заклад № 219

заснований у 1969 році. Як спеціальний для дітей з порушеннями зору функціонує з 1980 р. Режим роботи дошкільного закладу п'ятиденний. Для зручності батьків є групи для цілодобового перебування дітей. До послуг малят: музичний та спортивний зали, кабінети тифлопедагогів, дефектолога, англійської мови, психолога та логопеда. Для лікування дітей по зору спеціально обладнаний офтальмологічний кабінет.
Для виховання всебічно розвиненої особистості та з метою виявлення дитячих здібностей в ДНЗ працюють такі гуртки: англійської мови, театралізований.
Наших дітей виховують висококваліфіковані педагоги, які мають вищу педагогічну та дефектологічну освіту. У нашому колективі працюють чотири педагоги з високим званням "Відмінник народної освіти".
Навчально-виховний процес у дошкільному закладі здійснюється відповідно до програми "Дитина", навчально-виховної програми та методичних рекомендацій для спеціальних дошкільних закладів для дітей з порушеннями зору. Робота педагогічного колективу спрямована на ранню корекцію і компенсацію вторинних відхилень у розвитку дітей, здійснення лікувально-відновлювальної роботи по виправленню вад зору, а також на всебічний розвиток дітей та успішну підготовку їх до школи. Заклад працює над проблемою розвитку особистості. Поглиблено у цьому напрямку свою роботу здійснює психолог: спостерігає за поведінкою дітей в умовах дошкільного закладу з метою виявлення характеру, темпераменту, здібностей та бажань дітей; проводить анкетування, тестування, індивідуально працює з проблемними дітьми, дає поради батькам, педагогам. Все це робиться для того, щоб діти почувалися комфортно, повірили у власні можливості, знайшли застосування своїм здібностям.
З дітьми, що мають відхилення у мовленні працює логопед. Нею зібраний власний педагогічний доробок по виправленню мовних недоліків у дітей. Постійно створює авторські посібники, дидактичні ігри, які представлені на міських та районних конкурсах, виставках.
Тісно співпрацюємо з середньою школою №281 та школою-інтернат № 4. Вихованці нашого закладу успішно продовжують навчання в загальноосвітніх школах.
Оскільки в дошкільному закладі виховуються діти з порушенням зору, корекційно-оздоровча робота "червоною ниткою" проходить крізь усі види навчально-виховної діяльності. Для лікування таких дітей створено офтальмологічний кабінет, який обладнаний відповідною апаратурою. Лікування здійснюється під контролем лікаря-офтальмолога та медичної сестри - ортоптистки. Діяльність колективу спрямована на створення умов для повноцінного фізичного розвитку, на організацію охорони зору, поліпшенню здоров'я дітей. В цьому допомагають фізкультурні заняття, ранкова та гігієнічна гімнастики, загартування, вітамінізація, спортивні свята та розваги. При доборі засобів фізичного виховання враховуємо індивідуально стан зору кожної дитини, дозуємо фізичне навантаження.
Для поліпшення постави та усунення плоскостопості у дітей проводимо комплекси лікувальної фізкультури за призначенням лікаря. Для дітей найулюбленішим видом діяльності є театралізована. Діти за допомогою інтонації передають характер персонажів, входять в образ, проявляють свої акторські здібності.
Наші вихованці завжди приймають участь у фестивалі дитячої творчості "Таланти твої, Україно"
і завойовують перші місця. Вихователі трудове виховання спрямовують на пробудження позитивного відношення до праці, виховання навичок самообслуговування, формування звички трудитися.
Тісно співпрацюємо з НПУ ім. Драгоманова, інститутом корекційної педагогіки та психології. Ми є базою для практичної підготовки кваліфікованих спеціалістів-тифлопедагогів.
Систематична корекційна та навчально-виховна робота педагогічного колективу, медпрацівників та сім'ї сприяє покращенню гостроти зору у дітей, всебічному розвитку та успішній підготовки їх до навчання у школі.

Отзывы Детский сад №219

0 отзывов о садике
Добавить отзыв

У нас запрещены анонимные комментарии, поэтому авторизуйтесь, пожалуйста, через социальные сети. Спасибо!