Детский сад №98

Читать отзывы 0
Добавить отзыв
+38044 430-21-49
Киев, просп. Правды 3а
Английский язык. Изо-студия. Логопед. Психолог. Спортзал. Театральная студия. Хореография. Прием детей: с 2-х лет.
Средняя
оценка детского сада
0
На основании 0 оценок клиентов
Читать отзывы 0

Английский язык. Изо-студия. Логопед. Психолог. Спортзал. Театральная студия. Хореография. Прием детей: с 2-х лет.

Керівник закладу - Шапаренко Валентина Миколаївна, відмінник освіти України

Тип закладу: загальний

Освітні послуги: англійська мова, хореографії, декоративне малювання.

Педагоги називають свій садочок – “Віночок”, бо вплетені в цей віночок любов і ласка всіх співробітників, неповторна диво-казка, яку щоденно вони дарують дітям.

Гасло колективу: „Садок для дитини – колиска доброти!” Основна мета - формування особистості дитини через її самореалізацію.

Для педагогів головне є забезпечення комфортних соціально-побутових і розвиваючих умов; сучасні підходи до фізичного виховання та оздоровлення дітей, збереження та покращення їх здоров’я, виховання фізичної культури, удосконалення функцій організму, розвиток рухових здібностей; інтелектуальний розвиток; духовний розвиток, залучення до своєї та інших культур; виявлення обдарувань у дітей, система пошуку юних талантів; виховання цивілізованих творців та розумних споживачів; виховання самооцінки; введення дитини в темп і ритм сучасного життя; забезпечення умов для здобуття додаткової освіти.

Авторитет в мікрорайоні досягли багаторічною працею, яка полягає у ретельному підборі кадрів, в постійній роботі над підвищенням їх фахового рівня, у прозорості та відкритості для батьків всього педагогічного процесу, у різноманітності методів та прийомів індивідуально - особистісного підходу у вихованні малюків.

В цьому закладі створені прекрасні умови для здійснення фізичного та музичного виховання, театралізованої і образотворчої діяльності.

З урахуванням кольорових гам (світлі, спокійні) оформлені не тільки групи для дошкільнят, а й хореографічний та спортивний зали, кімната для проведення гурткової роботи із зображувальної та театральної діяльності.

За результатами опитування 44% батьків закладу обрали садочок для своєї дитини тому, що він користується хорошею репутацією у мешканців мікрорайону та за рекомендацією знайомих. 27% - тому що у дитсадку хороший педагогічний колектив, який дає належний всебічний розвиток кожної дитини.

Отзывы Детский сад №98

0 отзывов о садике
Добавить отзыв

У нас запрещены анонимные комментарии, поэтому авторизуйтесь, пожалуйста, через социальные сети. Спасибо!