Детский сад №8-3 «Цветок Оболони»

Читать отзывы 0
Добавить отзыв
+38 044 485-01-71
Киев, просп. Героев Сталинграда, 20б
Дошкільний навчальний заклад СБ України "Квітка Оболоні"
Средняя
оценка детского сада
0
На основании 0 оценок клиентов
Читать отзывы 0

В Оболонському районі столиці урочисто відкрили новий дошкільний навчальний заклад. Дитячий садочок відвідуватимуть діти працівників Служби Безпеки України та маленькі оболонці.

Вітаючи працівників закладу із професійним святом голова Київської міської державної адміністрації висловив переконання, що маленькі кияни, які виховуватимуться у цьому закладі, обов’язково у майбутньому працюватимуть на благо міста та держави.

Голова Київської міської державної адміністрації вручив почесні грамоти кращим вчителям району. Крім того, колектив нового садочку отримав у подарунок плазмовий телевізор.

Історія дитсадка непроста – будівництво навчального закладу розпочалось ще у 2001 році, а відновлення будівництва відбулось лише у червні 2011 року. Спільними зусиллями влади усіх рівнів об’єкт добудували, і вже зовсім скоро у його коридорах лунатиме дитячий сміх.

Новий навчальний заклад зможе одночасно виховувати 110 діток. У садочку є спортивний та музичний зали, методичний кабінет, медіа зал, басейн. Заклад розраховано на 6 груп.

Отзывы Детский сад №8-3 «Цветок Оболони»

0 отзывов о садике
Добавить отзыв

У нас запрещены анонимные комментарии, поэтому авторизуйтесь, пожалуйста, через социальные сети. Спасибо!